Denis Man și-a făcut cadou un gol de ziua lui

man

Dacă zilele trecute Gigi Becali a subliniat în mai multe rânduri că Denis Man are nevoie de o pauză că pare obosit și nu mai dă randamentul așteptat, supărarea finanțatorului din Pipera fiind accentuată după meciul din Europa, când Denis a intrat pe parcursul jocului de la Viena și de la el se aștepta mai mult, atacantul arădean l-a contrazis pe finanțator în jocul de ieri seară cu Viitorul, reușind să înscrie golul doi al echipei sale în minutul 52.

Din acel moment echipa sa a fost mai eficientă, învingând cu scorul de 4 – 1. Reușita lui Denis a avut și o însemnătate pe plan personal, arădeanul sărbătorind ieri ziua de naștere, împlinind 20 de ani. Dennis Man a dat semnalul revenirii lui FCSB la Ovidiu în luna aprilie a acestui an cu un gol marcat în finalul unei primei reprize în care liderul a fost surclasat de campioana Viitorul. Denis a deviat atunci cu călcâiul, recunoscând că a avut și noroc  Până la final meciul s-a încheiat atunci la egalitate 2 – 2. Deși are concurență puternică pe postul său, tânărul atacant arădean are un cuvânt de spus. Evoluția sa este în vizorul unor echipe precum Anderlecht sau AS Roma. Becali a afirmat în această vară că un posibil transfer intră în discuție doar peste doi ani. Din septembrie 2016, Denis îmracă clubului roșu-albastru suma de transfer vehiculată de 350.000 de euro a fost una record pentru fotbalul arădean, precum și procente din transferul jucătorului, precum și evoluția sa la lotul reprezentativ.

Etichete: Arad, denis man, fcsb, UTA
[LIGA a IV-a] Curticiul câștigă „duelul vameșilor”. Pecica, cu un gol pe final, e liderul județului [REZULTATE / MARCATORI]
Gigi Andor și rețeaua sa de „tâlhari de ALBA-NEAGRA” din Slovenia „aspiră”, încă, banii din portofelele celor care călătoresc cu autocarele ATLASSIB și-i „investesc” în EXECUȚII MAFIOTE. Tentativa de omor asupra lui Cristian Costea este anchetată de procurorul Dan Ilarie

liga 3 frf

LIGA 3 | Cinci Doamne și toate cinci!

LIGA 3 – Rezultate etapa 17: Phoenix Buziaş – CS Socodor 6-3 Grancea 12,  Savu 13, 37, Românu 56, 83, Chistrugă 60 – Nicolescu 44/autogol, Ciornei 52, Mercioiu 70/penalty CSC Peciu…