SPORTURI

Liga a IV-a – PROGRAMUL TURULUI de campionat

 

Etpa I – 11 august
Ineu – Socodor
Zăbrani – Felnac
Pâncota – Șimand
Glogovăț – Pecica
Curtici – Sântana
UTA II – Nădlac
Săvârșin – Turnu

Etapa a II-a 18 august
Pecica – Curtici
Socodor – Zăbrani
Sântana – Pâncota
Turnu – Glogovăț
Nădlac – Săvârșin
Felnac – UTA II
Șimand – Păuliș

Etapa III- a 22 august
Săvîrșin – Felnac
Ineu – Păuliș
UTA II – Socodor
Glogovăț – Nădlac
Curtici – Turnu
Pîncota – Pecica
Șimand – Sîntana

Etapa IV-a 25 august
Ineu – Zăbrani
Pecica – Șimand
Turnu – Pîncota
Nădlac – Curtici
Felnac – Glogovăț
Socodor – Săvîrșin
Păuliș – Sîntana

Etapa a V-a 01 septembrie
Pîncota – Nădlac
Zăbrani – Păuliș
UTA II – Ineu
Glogovăț – Socodor
Curtici – Felnac
Șimand – Turnu
Sîntana – Pecica

Etapa a VI-a 08 septembrie
Ineu – Săvîrșin
Zăbrani – UTA II
Turnu – Sîntana
Nădlac – Șimand
Felnac – Pîncota
Socodor – Curtici
Păuliș – Pecica

Etapa a VII-a 15 septembrie
Păncota – Socodor
Săvîrșin – Zăbrani
Glogovăț – Ineu
Șimand – Felnac
Sîntana – Nădlac
Pecica – Turnu
UTA II – Păuliș

Etapa a VIII-a 22 septembrie

Ineu – Curtici
Zăbrani – Glogovăț
Nădlac – Pecica
Felnac – Sîntana
Socodor – Șimand
UTA II – Săvârșin
Păuliș – Turnu

Etapa a IX-a 29 septembrie
Pîncota – Ineu
Glogovăț – UTA II
Curtici – Zăbrani
Sîntana – Socodor
Pecica – Felnac
Turnu – Nădlac
Săvîrșin – Păuliș

Etapa a X-a 6 octombrie

Ineu – Șimand
Zăbrani – Pîncota
Felnac – Turnu
Socodor – Pecica
UTA II – Curtici
Săvîrșin – Glogovăț
Păuliș – Nădlac

Etapa a XI-a 13 octombrie
Pîncota – UTA II
Curtici – Săvîrșin
Șimand – Zăbrani
Sîntana – Ineu
Turnu – Socodor
Nădlac – Felnac
Glogovăț – Păuliș

Etapa a XII-a 20 octombrie
Ineu – Pecica
Zăbrani – Sîntana
Socodor – Nădlac
UTA II – Șimand
Săvîrșin – Pîncota
Glogovăț – Curtici
Păuliș – Felnac

Etapa a XIII-a 27 octombrie
Pîncota – Glogovăț
Șimand – Săvîrșin
Sîntana – UTA II
Pecica – Zăbrani
Turnu – Ineu
Felnac – Socodor
Curtici – Păuliș

Etapa a XIV-a 3 noiembrie
Ineu – Nădlac
Zăbrani – Turnu
UTA II – Pecica
Săvîrșin – Sîntana
Glogovăț – Șimand
Păuliș – Socodor
Curtici – Pîncota

Etapa a XV-a 10 noiembrie
Pîncota – Păuliș
Șimand – Curtici
Sîntana – Glogovăț
Pecica – Săvîrșin
Turnu – UTA II
Nădlac – Zăbrani
Felnac – Ineu

Cosmin Gherman, 10 august 2018 7:54