miercuri, martie 29, 2023

Vrei să devii sudor cu diplomă recunoscută în toate țările UE? Vezi ce trebuie să faci

 

Având o vastă experinţă, recunoscută deja şi pe plan internaţional, fiind premiată de Uniunea Europeană pentru profesionalism şi competenţă, Şcoala de Sudură din Arad, patronată de Filiala Arad a Confederaţiei Patronatul Român, va începe la 1 martie 2017 cursul de sudor electric cu o durată de 3 luni.

Procedeele de sudare învăţate:

Electrod invelit,

– MIG – MAG

– TIG – WIG

Preţul cursului este de 700 euro pentru persoane fizice şi 850 euro pentru firme care doresc să califice personal. Se oferă reduceri pentru pesoanele cu dizabilităţi, şi celor cu nevoi speciale.

Pentru înscrieri şi informaţii puteţi contacta Şcoala de Sudură din Arad, patronată de Filiala Arad a Confederaţiei Patronatul Român la sediul din str. Episcopiei nr. 39

PROGRAM:

Luni şi vineri de la ora 13 – 17 şi

Marţi, joi şi vineri de la ora 9 – 13.

Informaţii suplimentare la telefon 0722990084.

Locurile sunt limitate – 14 cursanţi pe serie

Diplomele sunt recunoscute în toată Uniunea Europeană.

 

Foto: radiotimisoara.ro

Critic Arad
Critic Aradhttps://criticarad.ro/
Cotidian din Arad cu prima aparitie in 8 aprilie, 2016, cuprinzând știri, reportaje, investigații de presa, opinii, pamflete, sport si publicitate

Ultimele Știri

Related news

2 COMENTARII

  1. Buna ziua. Dupa ce se termina cursul acesta, pe ce data este urmatoeul curs. Multumesc frumos.

Comentariile sunt închise.