joi, septembrie 29, 2022

Federația a modificat componența seriilor din LIGA a III-a. PROGRAMUL TURULUI

 

Liga a treia din fotbalul intern ÎNCEPE PE 24 AUGUST. Cu ceva schimbări ăn componența seriilor din acest eșalon cele cinci echipe din județul nostru vor avea deplasări mai lungi, Echipele din județele Alba și Caraș Severin sunt înlocuite cu ecgipe din Dolj și Vâlcea.

Etapa I, 24 august 2019

Fortuna Becicherecu Mic – ACS Poli Timișoara

Progresul Pecica – Crișul Chișineu Criș

CSC Dumbrăvița – LPS Cetate Deva

Ghiroda și Giarmata Vii – Gloria Lunca-Teuz Cermei

Viitorul Dăești – CS Hunedoara

Național Sebiș – Flacăra Horezu

Șoimii Lipova – U Craiova

Gilortul Târgu Cărbunești – ACSO Filiași

 

Etapa a II-a, 31 august 2019

ACS Poli Timișoara – ACSO Filiași

U Craiova  – Gilortul Târgu Cărbunești

Flacăra Horezu – Șoimii Lipova

CS Hunedoara – Național Sebiș

Gloria Lunca-Teuz Cermei – Viitorul Dăești

LPS Cetate Deva – Ghiroda și Giarmata Vii

Crișul Chișineu Criș – CSC Dumbrăvița

Fortuna Becicherecu Mic – Progresul Pecica

 

Etapa a III-a, 07 septembrie 2019

 

Progresul Pecica – ACS Poli Timișoara

CSC Dumbrăvița – Fortuna Becicherecu Mic

Ghiroda și Giarmata Vii – Crișul Chișineu Criș

Viitorul Dăești – LPS Cetate Deva

Național Sebiș – Gloria Lunca-Teuz Cermei

Șoimii Lipova – CS Hunedoara

Gilortul Târgu Cărbunești – Flacăra Horezu

ACSO Filiași – U Craiova

 

Etapa a IV-a, 14 septembrie 2019

ACS Poli Timișoara – U Craiova

Flacăra Horezu – ACSO Filiași

CS Hunedoara – Gilortul Târgu Cărbunești

Gloria Lunca-Teuz Cermei – Șoimii Lipova

LPS Cetate Deva – Național Sebiș

Crișul Chișineu Criș – Viitorul Dăești

Fortuna Becicherecu Mic – Ghiroda și Giarmata Vii

Progresul Pecica – CSC Dumbrăvița

 

Etapa a V-a, 21 septembrie 2019

CSC Dumbrăvița – ACS Poli Timișoara

Ghiroda și Giarmata Vii – Progresul Pecica

Viitorul Dăești – Fortuna Becicherecu Mic

Național Sebiș – Crișul Chișineu Criș

Șoimii Lipova – LPS Cetate Deva

Gilortul Târgu Cărbunești – Gloria Lunca-Teuz Cermei

ACSO Filiași – CS Hunedoara

U Craiova – Flacăra Horezu

 

Etapa a VI-a, 28 septembrie 2019

ACS Poli Timișoara – Flacăra Horezu

CS Hunedoara – U Craiova

Gloria Lunca-Teuz Cermei – ACSO Filiași

LPS Cetate Deva – Gilortul Târgu Cărbunești

Crișul Chișineu Criș – Șoimii Lipova

Fortuna Becicherecu Mic – Național Sebiș

Progresul Pecica – Viitorul Dăești

CSC Dumbrăvița – Ghiroda și Giarmata Vii

 

Etapa a VII-a, 05 octombrie 2019

Ghiroda și Giarmata Vii – ACS Poli Timișoara

Viitorul Dăești – CSC Dumbrăvița

Național Sebiș – Progresul Pecica

Șoimii Lipova – Fortuna Becicherecu Mic

Gilortul Târgu Cărbunești – Crișul Chișineu Criș

ACSO Filiași – LPS Cetate Deva

U Craiova  – Gloria Lunca-Teuz Cermei

Flacăra Horezu – CS Hunedoara

 

Etapa a VIII-a, 12 octombrie 2019

ACS Poli Timișoara – CS Hunedoara

Gloria Lunca-Teuz Cermei – Flacăra Horezu

LPS Cetate Deva – U Craiova

Crișul Chișineu Criș – ACSO Filiași

Fortuna Becicherecu Mic – Gilortul Târgu Cărbunești

Progresul Pecica – Șoimii Lipova

CSC Dumbrăvița – Național Sebiș

Ghiroda și Giarmata Vii – Viitorul Dăești

 

Etapa a IX-a, 19 octombrie 2019

Viitorul Dăești – ACS Poli Timișoara

Național Sebiș – Ghiroda și Giarmata Vii

Șoimii Lipova – CSC Dumbrăvița

Gilortul Târgu Cărbunești – Progresul Pecica

ACSO Filiași – Fortuna Becicherecu Mic

U Craiova – Crișul Chișineu Criș

Flacăra Horezu – LPS Cetate Deva

CS Hunedoara – Gloria Lunca-Teuz Cermei

 

Etapa a X-a, 26 octombrie 2019

ACS Poli Timișoara – Gloria Lunca-Teuz Cermei

LPS Cetate Deva – CS Hunedoara

Crișul Chișineu Criș – Flacăra Horezu

Fortuna Becicherecu Mic – U Craiova

Progresul Pecica – ACSO Filiași

CSC Dumbrăvița – Gilortul Târgu Cărbunești

Ghiroda și Giarmata Vii – Șoimii Lipova

Viitorul Dăești – Național Sebiș

 

Etapa a XI-a, 02 noiembrie 2019

Național Sebiș – ACS Poli Timișoara

Șoimii Lipova – Viitorul Dăești

Gilortul Târgu Cărbunești – Ghiroda și Giarmata Vii

ACSO Filiași – CSC Dumbrăvița

U Craiova  – Progresul Pecica

Flacăra Horezu – Fortuna Becicherecu Mic

CS Hunedoara – Crișul Chișineu Criș

Gloria Lunca-Teuz Cermei – LPS Cetate Deva

 

Etapa a XII-a, 09 noiembrie 2019

ACS Poli Timișoara – LPS Cetate Deva

Crișul Chișineu Criș – Gloria Lunca-Teuz Cermei

Fortuna Becicherecu Mic – CS Hunedoara

Progresul Pecica – Flacăra Horezu

CSC Dumbrăvița – U Craiova

Ghiroda și Giarmata Vii – ACSO Filiași

Viitorul Dăești – Gilortul Târgu Cărbunești

Național Sebiș – Șoimii Lipova

 

Etapa XIII, 16 noiembrie 2019

Șoimii Lipova – ACS Poli Timișoara

Gilortul Târgu Cărbunești – Național Sebiș

ACSO Filiași – Viitorul Dăești

U Craiova  – Ghiroda și Giarmata Vii

Flacăra Horezu – CSC Dumbrăvița

CS Hunedoara – Progresul Pecica

Gloria Lunca-Teuz Cermei – Fortuna Becicherecu Mic

LPS Cetate Deva – Crișul Chișineu Criș

 

Etapa a XIV-a, 23 noiembrie 2019

ACS Poli Timișoara – Crișul Chișineu Criș

Fortuna Becicherecu Mic – LPS Cetate Deva

Progresul Pecica – Gloria Lunca-Teuz Cermei

CSC Dumbrăvița – CS Hunedoara

Ghiroda și Giarmata Vii – Flacăra Horezu

Viitorul Dăești – U Craiova

Național Sebiș – ACSO Filiași

Șoimii Lipova – Gilortul Târgu Cărbunești

 

Etapa a XV-a, 30 noiembrie 2019

Gilortul Târgu Cărbunești – ACS Poli Timișoara

ACSO Filiași – Șoimii Lipova

U Craiova  – Național Sebiș

Flacăra Horezu – Viitorul Dăești

CS Hunedoara – Ghiroda și Giarmata Vii

Gloria Lunca-Teuz Cermei – CSC Dumbrăvița

LPS Cetate Deva – Progresul Pecica

Crișul Chișineu Criș – Fortuna Becicherecu Mic

Ultimele Știri

Related news